Mūsų lanksti paslauga suteikia klientams galimybę kontroliuoti grynųjų pinigų srautą, net kai jų truputį pritrūksta. Tačiau kredito sąskaitą leidžiame naudoti, tik jei esame tikri, kad klientas sugebės apmokėti suteiktą kreditą.

Atsakingas skolinimas – tai vienas iš esminių „Creditstar“ veiklos raktinių žodžių. Užtikriname, kad veikiame atsakingai, ir dedame visas pastangas, kad patenkintumėme savo klientų ir visuomenės lūkesčius. Tam, kad atitiktų atsakingo skolinimo praktiką, įskaitant klientų kreditingumo vertinimą, „Creditstar“ laikosi vidaus politikų, taip pat ir teisės aktų nustatytų kriterijų. Toliau pateikiama principų, kuriais vadovaujamės skolindami ir reklamuodami, apžvalga.

Kreditą naudojimui suteikiame atsakingai

Šiam tikslui naudojame atitinkamas skolų registro duomenų bazes ir išnagrinėjame savo klientų banko išrašus. Mūsų aukšto lygio rizikos analizės ir sprendimų priėmimo technologija suteikia mums galimybę priimti greitus ir atsakingus sprendimus dėl skolinimo, kurie atitinka reglamentų nustatytus kriterijus. Taip pat apie šiuos sprendimus iš karto informuojame savo klientus.

Atsakingai reklamuojame savo produktus

Reklamuodami savo produktus visada vadovaujamės teisės aktų bei etikos praktika ir veikiame garbingai. Dedame visas pastangas siekdami įsitikinti, kad mūsų klientai kruopščiai informuojami apie kredito kainą ir aptarnavimo mokesčius prieš jiems pateikiant savo paraišką. Nuolat tobuliname kredito analizės tvarkas ir atnaujiname klientų mokumo duomenis.

Padedame spręsti klientų mokumo problemas

Mes visada raginame klientus, turinčius finansinių sunkumų, susisiekti su mumis. Siūlome nemokamą konsultaciją dėl skolos ar kredito. Kad surastume abiems pusėms priimtiną sprendimą, mes atsisakėme baudų ir siūlome prieinamesnes refinansavimo sąlygas.

Atsakingas skolinimas

Labai rekomenduojame savo klientams apsvarstyti ir suprasti įsipareigojimus, kuriuos jie prisiima kartu su finansiniu įsipareigojimu. Aiškiai pranešame savo klientams, kad jie teiktų paraišką dėl kredito sąskaitos lėšų naudojimo tik po to, kai jie atidžiai perskaito sąlygas ir yra tikri, kad gali įvykdyti savo įsipareigojimus skolintojui.

×
×