Kredito grąžinimas

Kur galiu rasti informacijos apie mėnesinių įmokų mokėjimą?

Mėnesinės įmokos gali būti mokamos pagal limito apžvalgą ir mokėjimo duomenis, kuriuos jums atsiunčiame el. paštu prieš kiekvieną įmoką. Kitas variantas – sumokėti tiesiogiai mūsų svetainėje pasinaudojant banko nuoroda. Daugiau informacijos taip pat galite rasti, jei prisijungsite su savo paskyros duomenimis. Tam, kad būtumėte tikri, jog mėnesinė įmoka mus pasieks laiku, įsitikinkite, kad mokėjimo nurodyme įvedėte teisingą skiriamąjį numerį.

Ar galiu teikti paraišką dėl kredito įmokos termino atidėjimo?

Galite pateikti paraišką 5–30 dienų kredito įmokos termino atidėjimui prisijungdami prie svetainės su savo paskyros duomenimis. Šia procedūra pratęsiamas būsimos mėnesinės įmokos terminas ir todėl visų kitų mokėjimo įmokų terminai taip pat pratęsiami. Tam, kad patvirtintumėte prašymą, turite sumokėti kredito įmokos termino atidėjimo mokestį.

Apmokėjau kreditą, bet vis tiek gavau pranešimą apie skolą. Kodėl?

Dėkojame, kad padengiate savo įsipareigojimus. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimų importavimas gali užtrukti iki 3 darbo dienų priklausomai nuo jūsų mokėjimo įstaigos, pasirinkto mokėjimo būdo, mokėjimo laiko. Todėl gali būti, kad pvz. atlikus mokėjimą iš Luminor banko šeštadienį į mūsų SEB banko sąskaitą, mokėjimas jūsų paskyroje bus importuotas tik pirmadienį po pietų. Mūsų duomenų bazės gali vis dar rodyti skolą, jei, pavyzdžiui, padarėte klaidą įrašydami skiriamąjį numerį arba jo išvis nenurodėte. Iškilus tokiai situacijai, jei turite kokių nors klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių ir turėti mokėjimą patvirtinančius dokumentus.

Ką daryti, jei negaliu apmokėti kredito?

Jei negalite laiku apmokėti kredito, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Noriu apmokėti panaudotas kredito sąskaitos lėšas greičiau negu nurodyta įmokų tvarkaraštyje. Ar tai ką nors pakeis?

Taip. Jei galite visiškai apmokėti panaudotas kredito sąskaitos lėšas anksčiau negu nurodyta įmokų tvarkaraštyje, kredito kaina bus mažesnė. Naudodamiesi mūsų paslauga mokėsite kredito kainą tik už dienas, kai naudojama kredito sąskaita. Kitaip tariant, kai turite panaudotų kredito sąskaitos lėšų. Tiesiog informuokite klientų aptarnavimo skyrių, kad pageidaujate atlikti išankstinį apmokėjimą, ir tada atlikite pavedimą pagal pateiktus nurodymus.

×
×