„Creditstar“ asmeninė kredito sąskaita – tai tarsi virtuali kredito kortelė.

Ši finansinė vartojimo kredito paslauga suteikia jums šansą pasinaudoti atsiradusiomis palankiomis galimybėmis arba išspręsti netikėtas situacijas. Užregistruoti sąskaitą galite nemokamai. Kai jums prireiks papildomų lėšų, tiesiog pateikite paraišką dėl kredito sąskaitos naudojimo. Kredito kaina turės būti mokama tik tada, kai panaudojamos kredito sąskaitos lėšos, ir mokama tik už jūsų panaudotą sumą.

credit card

Su mūsų paslauga galite:

group

Naudoti dalį arba visą kredito sąskaitos limitą.

Gavę patvirtinimą naudoti kredito paskyrą, bet kada galite pateikti paraišką išmokėti kredito sąskaitos lėšas, jei prašoma suma neviršija nepanaudoto kredito sąskaitos limito. Tai – greitas procesas, tereikia įvykdyti kelis žingsnius, jei jums prireiktų trupučio papildomų lėšų.

Kaip tai atliekama?
repayment

Mokėti įmokas prieš terminą žemesne kredito kaina.

Kredito kainą mokate tik už dienas, kai naudojama kredito sąskaita. Kitaip tariant, kai turite panaudotų kredito sąskaitos lėšų. Jei manote, kad galite apmokėti savo panaudotas kredito sąskaitos lėšas anksčiau negu nurodyta mokėjimo tvarkaraštyje, kredito kaina bus mažesnė.

Kaip tai atliekama?
extend

Pasinaudoti kredito įmokos termino atidėjimu ir pailginti mokėjimo terminus.

Galite pateikti paraišką 5–30 dienų kredito įmokos termino atidėjimui prisijungdami prie svetainės su savo paskyros duomenimis. Šia procedūra pratęsiamas būsimos mėnesinės įmokos terminas ir todėl visų kitų mokėjimo įmokų terminai taip pat pratęsiami. Tam, kad patvirtintumėte prašymą, turite sumokėti kredito įmokos termino atidėjimo mokestį.

Kaip tai atliekama?
×
×