„Creditstar“ yra tarptautinis kredito internetu teikėjas.

Būdama tarptautine finansinių technologijų bendrove, „Creditstar“ visada buvo viena iš pirmaujančių nebankinių skolinimo produktų teikėjų. Diegėme naujoves nuo 2006 m. ir tęsime tai ateityje.

Rinkoje pristatėme patogius, lanksčius ir skaidrius finansinius produktus, kurie atitinka mūsų klientų lūkesčius ir poreikius. Mūsų paslauga suteikia padrąsinimą susidūrus su netikėtomis situacijomis ir padeda pasinaudoti geromis pirkimo galimybėmis, kai to labiausiai reikia.

Palyginus su tradiciniais bankais, mūsų paslaugos veiksmingesnės. Taip yra dėl mūsų gebėjimo suderinti kliento poreikius su technologijų naujovėmis. Mūsų veikla – skolinimas, tačiau savo širdimi esame finansinių technologijų bendrovė.

 

Savo klientams tapome ilgalaikiais partneriais, siūlančiais jiems atsarginių pinigų ir finansinį saugumą tol, kol jiems to reikia. Mūsų nuolat didėjantis ištikimų ir patenkintų klientų skaičius – tai mūsų priimtų sprendimų pripažinimas.

 
Esame atsakingi. Tai – vienas iš svarbiausių mūsų principų. Dedame visas pastangas, kad patenkintumėme savo klientų ir visuomenės lūkesčius.
 
Visada skatiname finansinių sunkumų turinčius asmens kreiptis į mus. Siūlome jiems nemokamą konsultaciją apie paskolą ir skolą.
 
Mūsų investicijos į pramonę, padėjusios sukurti lankstesnius produktus, suteikė naudos klientams. Taip pat įgijome tarptautinį pripažinimą kaip bendrovė.
 

Faktai apie „Creditstar“

Tarptautinė veikla ir paslauga
×
×